Customer Login

Lost password?

View your shopping cart

ضوابط

ضوابط

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گروه معماری دوران تحول به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت گروه معماری دوران تحول هنگام استفاده از سایت و سایر خدمات ارائه شده  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گروه معماری دوران تحول است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه معماری دوران تحول منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، متعلق به سایت گروه معماری دوران تحول می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

کلیه عناصر موجود در کتابهای منتشر شده توسط موسسه معماری دوران تحول ، متعلق به این موسسه می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، فروش اینترنتی و نمایش آنها را ندارد.
طبق قانون حمایت حقوق مولفان و منصفان و هنرمندان، فروش کتاب و مطالب مندرج در انتشارات از طریق فضاهای مجازی و اقتباس و استفاده از آنها را انحصاراً با مجوز کتبی موسسه به رسمیت می شناسد. لذا خواهشمند است قبل از هرگونه استفاده مجوز کتبی دریافت شود.

null